Движение българия на гражданите /бзнс, българска нова демокрация, единна народна партия/ листа за общински съветници
Банер ДБГ

Хебър влезе в първата шестица на Втора лига Избрана

Емо Богданов 06.10.2019 | 22:24
(0 гласа)
В първата шестица Хебър 1918 след като успя да победи с 2:1 като домакин Кариана (Ерден) в мача помежду им от 11-ия кръг на Втора лига. С успеха си момчетата на Ники Митов събраха 16 точки и излязоха с една пред Кариана, който остава на седмото място в таблицата на Втора лига.  „Зелените” започнаха устремно, но точно преди почивката изоставаха в резултата. След това обаче успяха да направят пълен обрат. Още в самото начало един от най-опитните играчи на домакините Димитър Везалов се контузи и беше заменен принудително от Цецо Тонев. Трибуните бяха попарени в 42-та минута, когато Реджеб Халил бе точен за гостите. Буквално в ответната си атака обаче Хебър изравни резултата с попадение на Янко Ангелов. Победното попадение пък бе дело на още един полузащитник - Цветелин Тонев в 65-та минута.