Хебър спечели безпроблемно във Варна на старта на шампионата

Хебър спечели безпроблемно във Варна на старта на шампионата Избрана

Емил Богданов 18.10.2019 | 20:36
(0 гласа)
По перфектен начин започна новия сезон в Суперлигата волейболният Хебър. Жълто-сините удариха с чиста победа Черно море във Варна с 3:0 (25:18, 25:20 25:17) в мач от първия кръг, който се игра във варненската зала „Христо Борисов“.

Ударната селекция, която треньорът Атанас Петров направи в Пазарджик, си каза думата и класният състав на гостите бе водещ през цялото време на срещата, като нямаше особени затруднения за спечелването на отделните части. В мача интрига нямаше и в трите гейма „тигрите“ взимаха голям аванс и след това лежерно позволяваха на домакините да намалят пасива си и да отбележат повече точки, но записаха крайната победа за 75 минути игра.